tasarım + fikirler

 

Tasarımlarınızı hangi malzemeden üretiyorsunuz?

 

Kadir'in Atölyesi tasarımlarını üretirken sadece masif ürünleri kullanır. Kullandığımız ağaçlar arasında çam, ceviz, kayın ve dut başlıca tercihlerimizdir. 

 

Doğaya zarar veriyor musunuz?

 

Tasarımlarımızı üretirken hiç bir şekilde doğaya zarar vermiyoruz. Yıkılmış ve kurumuş olan ağaçları bütün halinde satın alıyoruz ve tasarımlarımızı yaparken özenle işliyoruz.

 

Tasarım fikirleri nereden geliyor?

 

Kadir'in Atölyesi ahşap ürünlerin evlerde kullanılabilecek etnik ve modern tarzda mobilyalara dönüştürüldüğü bir tasarım atölyesidir.

Atölyemizde Finlandiya'da yıllar önce başlayan "kierrättää"akımını destekleyen tasarımlar üretilmektedir.

 

Kierrättää, çevirildiğinde geri dönüşüm anlamına gelmektedir. Fin evlerinde sıkça rastlayabileceğimiz meyve kasası ve palet tarzındaki ürünlerden mobilyalar üretilmesiyle evlerde doğaya verilen önem vurgulanır, ayrıca modern olduğu kadar minimalist bir tarz oluşturur.

kargo

Siparişim ne zaman hazır olur?

 

Tasarımlarımız sizlerin siparişi üzerine hazırlanır. Bu sebepten siz sipariş verdikten 15 iş günü içerisinde ürününüz kargoya verilir.

 

Ortalama kargoya verme süresi nedir?

Şu anda ortalamamız 7.4 gündür.

 

Bu süre tasarımın büyüklüğü, özelleştirilmesi, boyanın kuruması ve iş yoğunluğumuza göre değişmektedir. Fabrikadan çıkma tasarımlar yapmadığımız için her biri elle, özenle ve sevgiyle tasarlanıyor, haliyle bu süre de uzayabiliyor. Haftalık olarak yukarıda yazan ortalama süreyi güncelliyoruz.

 

Kaç günde elime ulaşır?

 

Kargoya verildikten sonra en geç 3 iş günü içerisinde kapınızda olur. Teslim günü bulunduğunuz ile göre 1 ile 3 iş günü içerisinde değişebilir. Kadir'in Atölyesi'nden aldığınız tüm tasarımların kargo bedelleri Kadir'in Atölyesi tarafından karşılanır. Yani Kadir'in Atölyesinde kargo ücretsizdir.

 

Hangi kargo firmaları ile çalışıyorsunuz?

 

Şu anda yurtiçi satışlarımızda MNG Kargo ile gönderilerimizi kargolamaktayız. Yurtdışı satışmarımız için PTT Kargo ile çalışıyoruz. 250 TL altındaki siparişlerde sizin seçmiş olduğunuz bir kargo firması ile gönderim sağlayabiliriz.

Siparişimin hazırlanması neden 15 günü bulmaktadır?

 

Atölyemizden çıkan her ürün özenle hazırlanmakta, zımparalanmakta ve ardından boyanmaktadır. Özellikle boyaların ve ahşap koruyucuların kuruması için zamana ihtiyaç vardır. Bu yüzden 15 iş günü içerisinde tasarımları özenle kullanıma hazır hale getirmeye çalışıyoruz. 

 

Kargo ücreti ne kadar?

 

Türkiye içi gönderilerde siparişleriniz için kargo ücretsizdir. Seçili tasarımlarımızı yurtdışına da gönderiyoruz. Lütfen Etsy sayfamıza göz atınız. Bu konu hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 

iade + değişim

İade Koşulları

Satın almış olduğum tasarım eksik, hasarlı ya da yanlış geldiğinde ne yapmalıyım?

 

Böyle bir durumda siparişinizi teslim eden kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyip tasarımı teslim almamalısınız. Daha sonrasında bizleri telefonla arayarak veya destek@kadirinatolyesi.com adresimize e-posta göndererek bilgilendiriniz. Siparişiniz en kısa zamanda telafi edilecektir ve tüm kargo masrafları Kadir'in Atölyesi tarafından karşılanacaktır.

Satın almış olduğum tasarımı iade edebilir miyim?

 

Satın aldığınız tasarımı, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Tasarım ile birlikte gelen faturanın tüm kopyaları ile birlikte geri gönderilmelidir. İade formu doldurulmamış, faturası ile geri gönderilmemiş tasarımlar kabul edilmez. (Eğer tasarımın faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, "Tasarım Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir "iade faturası" ile birlikte göndermeniz gerekir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri, "iade faturası" kesilmediği takdirde tamamlanamaz.)


İade kargonuz Kadir'in Atölyesi'ne ulaştıktan sonra size bir bilgilendirme e-postası gönderilir. Tasarım kontrolü tamamlandıktan sonra 24 saat içerisinde iadeniz için bankanıza talimat verilerek, ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza para iadesi yapılır. (Bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama ekstra 1 hafta fazla sürebilir.)


İade edilecek tasarımın alıcı tarafından kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade ve değişimde ki kargo bedelleri alıcıya aittir. Kadir'in Atölyesi'nden kaynaklanan bir problem olması durumunda, kargo bedeli bize  aittir.

 

Değişim Koşulları

Satın almış olduğum bir tasarımı değiştirebilir miyim?

 

Satın aldığınız tasarımı, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde değişimini yapabilirsiniz.

Tasarım ile birlikte gelen faturanın tüm kopyaları ile birlikte geri gönderilmelidir. Değişim  formu doldurulmamış, faturası ile geri gönderilmemiş tasarımlar kabul edilmez. Kargonuz bize ulaşıp, tasarımın kontrolü tamamlandıktan sonra değiştirmek istediğiniz tasarım yeniden hazırlanır ve 15 iş günü içerisinde sizlere kargolanır.

Değişim yapılacak tasarımın alıcı tarafından kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade ve değişimde ki kargo bedelleri alıcıya aittir.

 
 

sipariş + ödeme

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

 

Kadirinatolyesi.com adresimizden ister kredi kartlarınızla tek çekim veya taksitli olarak, isterseniz de EFT/Havale yoluyla sipariş verebilirsin.

Havele/EFT Banka Bilgileri;

İş Bankası / Simav Şubesi:

IBAN (TRY):  TR66 0006 4000 0014 6210 4686 82

Sipariş verdim ama takibini nasıl yapabilirim?

 

Siparişlerinizi kargoya teslim ettiğimizde size göndereceğimiz kargo takip numarası ile siparişinizin nerde olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kadirinatolyesi.com adresinden alışveriş yapmak güvenli midir?

 

Güvenlik önlemi olarak satın alma işlemlerinde SSL kullanıyoruz. Çalıştığımız bankalar ve firmalar ise güvenirliği ispatlanmış İş Bankası ve PayU.com.tr 'dir. Dahası, Kadir'in Atölyesi hiç bir şekilde kredi kartı veya izin vermediğin kişisel bilgilerini saklamaz, 3. kişilerle paylaşmaz.

 

üyelik

Kadirinatolyesi.com adresine neden üye olmalıyım?

 

Çünkü sizleri önemsiyoruz. Sizlere daha sıcak ve kalite hizmet vermek istiyoruz. Sizleri daha yakından 0tanıyabilmemiz için kadirinatolyesi.com adresine üye olmanızda fayda var.

Düzenli olarak eski müşterimize özel büyük indirimler yapıyoruz. Bu indirimlerden faydalanabilmeniz için sizlere SMS veya e-posta yoluyla indirim kodları gönderiyoruz.

Bilgileriniz hiç bir şekilde 3. kişilerle ve kuruluşlarla ticari veya reklam amaçlı olarak paylaşılmaz.

 

satış + pazarlama

Kadir'in Atölyesi tasarımlarını başka nereden alabiliriz?

 

Tasarımlarımızı www.kadirinatolyesi.com adresi dışında Zet.comBinbirel.comN11.com ve Hepsiburada.com online alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz. Yurtdışı için tasarımlarımızı Etsy.com adresinden sipariş verebilirsiniz. Şu anda fiziki bir mağazamız bulunmamaktadır.

 

Tasarımlarınızı toplu olarak satın almamız mümkün müdür?

 

Bizim tasarımlarımıza uygun fiziki bir mağazanın varsa toplu olarak tasarımlarımızı gönderebiliriz. Detaylı bilgi için destek@kadirinatolyesi.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sosyalleşelim

İletişim

08503468151

Hürriyet Mh. Sanayi Sitesi

No.87, Beyce, Simav, Kütahya

Yardım